Kupuj komiksy bez gotówki

Następnym razem jak pójdziesz do sklepu z komiksami, zastanów się czy aby nie warto jest kupić komiksu bez użycia gotówki. Nam się wydaje, że warto. W większości sklepów komiksowych znajdziesz terminal płatniczy, przez który będziesz mógł kupić swojego Thorgala albo Tytusa, Romka i A’Tomka.

comic-books-382534_1280

Złap swoją kartę płatniczą zamiast portfela z banknotami. Pójdź do swojej ulubionej galerii handlowej, gdzie znajduje się sklep z komiksami. Tam wybierz swój wymarzony komiks opowiadający o przygodach Twojego ulubionego bohatera. Weź go z półki. Podejdź do kasy i wyjmij swą kartę. Płacenie jest wyjątkowo proste. Wystarczy, że wystukasz pin i potwierdzisz zielonym przyciskiem. To wszystko. Transakcja zacznie być autoryzowana, dostaniesz pozytywną odpowiedź od banku i zostanie wydrukowany paragon. Ok, tak naprawdę ta instrukcja była całkowicie niepotrzebna. Przecież każdy dobrze wie jak obsługiwać terminal płatniczy, gdyż obsługa takiego terminala jest wyjątkowo prosta.

Teraz, po udanej płatności, możesz wrócić do domu z nowym numerem Calvina i Hobbesa, Tintina albo Smerfów. I cieszyć się swoim komiksem.

Chyba że nie będziesz się nim cieszył, bo coś będzie nie tak.

Być może kartki będą porwane.

Albo poplamione.

Albo niektórych stron w ogóle nie będzie.

Albo być może wystąpi jakiś błąd w druku, który skutecznie uniemożliwiać będzie czytanie.

Nie wiadomo.

W takim przypadku, nie jesteś na straconej pozycji. Możesz wrócić do sklepu z komiksami i uruchomić usługę chargeback. Czym jest chargeback? To reklamowanie transakcji bezgotówkowej. Jeśli coś jest nie tak z zakupionym przez nas towarem, możemy uruchomić wniosek o chargeback i dostać nasze pieniądze z powrotem. Sposób ten działa w większości przypadków i już parę dni później mamy na koncie nasze pieniądze z powrotem.

Dlatego radzimy korzystać z kart płatniczych przy zakupie komiksów, bo to łatwiejsze i prostsze. Do tego ten sposób jest znacznie bezpieczniejszy od wszystkich innych. Aktualnie nie ma bezpieczniejszego sposobu płacenia za towary i usługi niż płatność kartą debetową, no po prostu nie ma.

Zapraszamy do lektury zalinkowanych artykułów i poszerzaniu swej wiedzy zarówno w temacie metod płatności jak i rodzajów komiksów.

2 thoughts on “Kupuj komiksy bez gotówki

  1. Luke says:

    Pytanie kto dzisiaj czyta komiksy?Ja osobiście nie znam ludzi, którzy lubią komiksy i jestem jednym z nielicznych, który jest uwielbia. Ja osobiście wolę kupować komiksy przez internet bo jest taniej jak kupię pięć na raz 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *